Ödem Söktürücü Detoks Suyu

Posted by Chef

Ödem Söktürücü Detoks Suyu

Ödem söktürücü detoks suyu vücudunuzda biriken toksinleri atmasının yanı sıra aynı zamanda hızlı bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olabilir. Yağ yakıcı özelliği vardır. Ödem söktürücüdür. Size vereceğim detoks suyu tarifleriyle kısa sürede ödemlerinizi atıp kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Ödem söktürücü detoks suyu tarifi sizler için paylaştığım ilk detoks tarifim ancak bundan sonra daha çok paylaşıcam sizler için. Çevresel faktörler, dengesiz beslenme ve çok yağlı yiyecekler tüketme vücudumuzda toksinlerin ve yağların birikmesine sebep olur. İşte bu hazırlamış olduğum detoks suyu bu yağ ve toksinlerin atımına yardımcı olacak.

Ödem söktürücü detoks suyu tarifimi mutlaka deneyin ve sonuçlarına kendiniz şahit olun. Herşeyin kolayını paylaşmaya çalıştığım sitemde şimdi de sizler için kolay detoks suyu paylaştım. Yepyeni tariflerimden haberdar olmak için takip de kalın…

Malzemeler

1 Şişe maden suyu

3 yemek kaşığı yoğurt

1 limonun suyu

1 çay kaşığı kuru nane

 

Yapılışı

  1. Öncelikle yoğurdu bardağa koyuyoruz ardından limon suyunu daha sonrada maden suyu ve son olarakda naneyi koyup karıştırıyoruz.
  2. 5 dk dinlendirdikten sonra içebilirsiniz.
  3. Herkese afiyet olsun…
(Visited 386 times, 1 visits today)